O Redakcji

O Redakcji w skrócie:

🏍💗 Różowym Moturem przez Kambodżę, Wietnam i Laos
7️⃣ miesięcy w podróży
👫 Red. Górski i Podsiadły
📆 Plan: Indie tuktukiem | wrzesień 2019
🇲🇻🇸🇨🇦🇪🇦🇿🇨🇺🇺🇦🇩🇪🇪🇸🇵🇭🇲🇬🇲🇺🇧🇳🇲🇾🇹🇭🇰🇭🇻🇳🇱🇦🇲🇲🇸🇬🇱🇰🇴🇲

O Redakcji szczegółowo:

Red. Górski i Podsiadły, czyli my, przemierzyli Kambodżę, Wietnam i Laos na różowym Moturze™ (na zdjęciu obok). W marcu 2018 roku postanowiliśmy wziąć wolne od studiów, pracy – szeroko pojętego „normalnego życia” i spędzić 7 miesięcy w Azji Południowo-Wschodniej. Odwiedziliśmy ZEA, Filipiny, Brunei, Borneo, Malezję, Tajlandię, Kambodżę, Wietnam, Laos, Birmę, Singapur, Sri Lankę i Oman. Przed naszym półrocznym wyjazdem również dużo podróżowaliśmy – byliśmy m.in. na Malediwach, Seszelach, Mauritiusie czy Kubie. Nasze podróże relacjonujemy na Instagramie, Youtubie, Facebooku i blogu. Obecnie stacjonujemy w Warszawie, gdzie kończymy studia i planujemy kolejną podróż – tuk tukiem przez Indie, jesienią 2019 roku na YouTubach, Facebookach, Instagramach i tutaj.

P1130598-5.JPG

red. Górski:

Zamiłowanie do podróży wyssała z mlekiem matki, co w sumie nie dziwne, bo jej rodzice niezmiennie, permanentnie podróż odbywają (O TUTAJ). W celu osiągnięcia swoich dzikich, podróżniczych żądzy zmuszona była opuścić swoje ciepłe, freelancerskie posadki (DLA DOCIEKLIWYCH). W redakcji piastuje stanowisko naczelnego mobilizatora-spinacza, oraz reżysero-modelko-operatora.

P1180616

Red. Podsiadły: 

Redaktor naczelny oraz kierownik referatu organizacyjno-ekonomicznego w redakcji Podróży Odbytej. Bardzo znana gwiazda rocka – perkusista zespołu Melancholy Hill. Jeszcze niedawno jako strażnik graniczny był pogromcą nielegalnych imigrantów, ale jednak zamiłowanie wygrało i stał się bezrobotnym.

P1200054-2.jpg

Pracownicy kontraktowi redakcji, którzy również podróże odbywają:

o mnie paszczakEm:

Pracownik kontraktowy redakcji, a prywatnie również siostra red. Górskiego. Odbyła półroczną wymianę w Hong Kongu, skąd sporo podróżowała po Azji Południowo-Wschodniej. Na codzień nadaje ze Szkocji.

Masz pytanie, pomysł na współpracę? Skontaktuj się z nami!

#InstagramOdbyty – tu nadajemy na bieżąco

Podróżniczy Świrze, (2)

IMG_1357.jpgIMG_7470

Projekt logo: Wojciech Filipiak | Kasia Siemieńska

Masz pytanie, pomysł na współpracę? Skontaktuj się z nami! 🙂